• DYNAMIC кварцна греалка 1200W 2579

DYNAMIC кварцна греалка 1200W 2579

Дади прв оценка Напиши мислење
Истекува за: 19 1 42 42
Цена
1,000ден. 699ден.

Заштедувате 301ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
2579
Производител:
DYNAMIC
 • Испорака: 100-150ден.

 • Можна замена

 • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Моќност: 400W/800W/1200W макс
  • 3 степени на моќност;
  • исклучување при пад;
  • рачка за носење;
  Напиши мислење