• DYNAMIC кварцна греалка за тоалет/бања 800W 2578

DYNAMIC кварцна греалка за тоалет/бања 800W 2578

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
900ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
2578
Производител:
DYNAMIC
 • Испорака: 100-150ден.

 • Можна замена

 • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Моќност: 400W/800W/1200W макс
  • 3 степени на моќност;
  • исклучување при пад;
  • рачка за носење;
  Напиши мислење