• MaxPuls правосмукалка на пепел MP-AVC002

MaxPuls правосмукалка на пепел MP-AVC002

Дади прв оценка Напиши мислење
Истекува за: 9 7 33 33
Цена
2,690ден. 2,199ден.

Заштедувате 491ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
6498
Производител:
MAXPULS
  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ на Правосмукалка за пепел MP-AVC002

  • Напон: 230V~50Hz
  • Моќност: 1000W
  • Капацитет на собирање: 18l
  • Проток на вакум: 18KPA
  • Должина на кабел: 3m
Напиши мислење