• СЕТ: Аголна брусилка MP-AG006 + Сет рачен алат

СЕТ: Аголна брусилка MP-AG006 + Сет рачен алат

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
1,590ден. 1,380ден.

Заштедувате 210ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
5981-8207
Производител:
MAXPULS
 • Испорака: 100-150ден.

 • Можна замена

 • Бесплатна испорака над 3000ден.

Аголна брусилка MP-AG006 +

 • Напон: 230V~50Hz
 • Моќност: 500W
 • Вртежи: 11.000/min
 • Големина на диск: 115mm
 • Навој: M14
 • Гаранција: 6 месеци


Сетот рачен алат содржи:

 • Штрафцигер 
 • Додатоци за штрафење
 • Скалпел
 • Метро 3м/10фт
Напиши мислење