• TONS-FORM Клуч за гуми + Клеми 500А

TONS-FORM Клуч за гуми + Клеми 500А

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
750ден. 610ден.

Заштедувате 140ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
8359-945
Производител:
TONS-FORM
  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Пакетот содржи:

  • Клеми за акумулатор, 500A.
  • TONS-FORM клуч за гуми 17-19-21-23мм


 

Напиши мислење