• DYNAMIC Електрична греалка 2кW 2582 + Калорифер 2KW 2586

DYNAMIC Електрична греалка 2кW 2582 + Калорифер 2KW 2586

Дади прв оценка Напиши мислење
Истекува за: 5 0 23 23
Цена
2,249ден. 1,990ден.

Заштедувате 259ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
2582-2586
Производител:
DYNAMIC
 • Испорака: 100-150ден.

 • Можна замена

 • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz;
 • моќност: 2000W;
 • вентилатор;
 • самостојна;
 • функција за складирање на топлина;
 • термичка заштита;
 • термостат;
 • индикатор за статус;
 • со рачки за носење;
 • должина на кабел: 1.5m;
 • димензии на пакувањето (mm): 725 (D) x 140 (W) x 475 (V);
 • нето тежина: 2,1 кг;
 • бруто тежина: 2,7 кг.

Гаранција: 6 месеци.


Карактеристики на калорифер:

 • моќност: 2000W;
 • 2 нивоа на моќност: 1000W / 2000W;
 • ладен воздух;
 • прилагодлив термостат;
 • заштита од прегревање;
 • индикаторска сијаличка.
 • Гаранција: 6 месеци.
Напиши мислење