• 10% попуст на MAXPULS Електрична пила MP-ECS16+Бесплатна испорака

10% попуст на MAXPULS Електрична пила MP-ECS16+Бесплатна испорака

Дади прв оценка Напиши мислење
Истекува за: 5 4 18 18
Цена
3,840ден. 3,499ден.

Заштедувате 341ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
6590
Производител:
MAXPULS
  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • напон: 230V~50Hz;
  • мoќност: 1800W;
  • вртежи: 7.000/min;
  • брзина на ланец: 12m/s;
  • должина на мач: 400mm;
  • резервоар: 220ml;
  • брзина на стопирање: 0.12s.
Напиши мислење