• ПАКЕТ: Батериска бормашина MP-CDL012 + Аголна брусилка MP-AG006

ПАКЕТ: Батериска бормашина MP-CDL012 + Аголна брусилка MP-AG006

Дади прв оценка Напиши мислење
Истекува за: 7 13 20 20
Цена
3,200ден. 2,590ден.

Заштедувате 610ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
631060
Производител:
MAXPULS
  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Батериска бормашина MP-CDL012 

Батерија: 10.8V/1300mAh Li-Ion

Вртежи: 0-550/min

Вртежен момент: 18+1

Време на полнење: 3-5часa


Аголна брусилка MP-AG006

Напон: 230V~50Hz

Моќност: 500W

Вртежи: 11.000/min

Големина на диск: 115mm

Навој: M14

Напиши мислење