• ПАКЕТ: Ударна бормашина MP-ID002 + Аголна брусилка MP-AG006

ПАКЕТ: Ударна бормашина MP-ID002 + Аголна брусилка MP-AG006

Дади прв оценка Напиши мислење
Истекува за: 6 7 16 16
Цена
2,590ден. 1,990ден.

Заштедувате 600ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
631061
Производител:
MAXPULS
  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Ударна бормашина MP-ID002

Напон: 230V~50Hz

Моќност: 500W

Вртежи: 0-3000/min

Дупчење во:

» метал: 13mm

» дрво: 25mm

» бетон: 16mm

Футер: 13mm

Реверс

Ударна функција

Тежина: 1.7kg.


Аголна брусилка MP-AG006

Напон: 230V~50Hz

Моќност: 500W

Вртежи: 11.000/min

Големина на диск: 115mm

Навој: M14

Напиши мислење