• СЕТ: Моторна пила на бензин MP-GCS020 + Секира со ТПР рачка, 600gr

СЕТ: Моторна пила на бензин MP-GCS020 + Секира со ТПР рачка, 600gr

Дади прв оценка Напиши мислење
Истекува за: 5 5 6 6
Цена
7,300ден. 5,430ден.

Заштедувате 1,870ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
631036
Производител:
MAXPULS
 • Испорака: 100-150ден.

 • Можна замена

 • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • Зафатнина: 58 CC
 • Моќност: 2600 W
 • Вртежи: 7000/мин
 • Должина на меч: 500 мм (20'')
 • Капацитет на резервоар на гориво: 550 мл
 • Капацитет на резервоар на масло: 260 мл
 • Мотор: двотактен
 • Ладење: воздушно
 • Гаранција: 12 месеци
Напиши мислење