• СЕТ: Сет маска со наочари + Хилта MPHD005 + Заштитни ракавици

СЕТ: Сет маска со наочари + Хилта MPHD005 + Заштитни ракавици

Дади прв оценка Напиши мислење
Истекува за: 7 14 6 6
Цена
4,490ден. 2,790ден.

Заштедувате 1,700ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
631049
Производител:
MAXPULS
 • Испорака: 100-150ден.

 • Можна замена

 • Бесплатна испорака над 3000ден.

СЕТ: Сет маска со наочари + Хилта MPHD005 + Заштитни ракавици


Карактеристики:

 • Електричен ударен чекан,
 • Моќност 850W,
 • Вртежи: 800/мин.
 • Вртежи без удар: 3.150/мин,
 • Футер: SDS+,
 • Дупчење во челик 13мм,
 • Дупчење во дрво 40мм,
 • Дупчење во камен 26мм,
 • Тежина 4.7 кг
Напиши мислење