• СЕТ: Брусилка 1150W + Гедора 40ком. + 5 камења за метал 125mm

СЕТ: Брусилка 1150W + Гедора 40ком. + 5 камења за метал 125mm

Дади прв оценка Напиши мислење
Истекува за: 5 5 22 22
Цена
4,370ден. 2,290ден.

Заштедувате 2,080ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
631030
Производител:
RAIDER Pro
  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

Брусилка 1150W:

  • напон: 230V¬50Hz;
  • моќност: 1150W;
  • вртежи: 4.000-11.0000/min;
  • диск: 125 x 22.2mm;
  • потециометар.


ГЕДОРА со 38 додатоци

5 камења за метал

  • Диаметар:125мм
Напиши мислење