• СЕТ: Убодна пила 570W + Гедора 40ком.+ Пили за убодна пила 3mm 2ком.

СЕТ: Убодна пила 570W + Гедора 40ком.+ Пили за убодна пила 3mm 2ком.

Дади прв оценка Напиши мислење
Истекува за: 5 4 1 1
Цена
2,780ден. 2,250ден.

Заштедувате 530ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
631031
Производител:
RAIDER Pro
  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • напон: 230V~50Hz;
  • моќност: 570W;
  • вртежи: 500-3.000/min;
  • сечење во:

            * метал: 10mm,

            * дрво: 80mm;

  • агол на работа: 45°C;
  • тежина: 2.16kg;
  • аспиратор.
Напиши мислење