• СЕТ: Брусилка 550W+ Гедора 41ком.+ 5 камења за метал 115mm

СЕТ: Брусилка 550W+ Гедора 41ком.+ 5 камења за метал 115mm

Дади прв оценка Напиши мислење
Истекува за: 5 4 34 34
Цена
2,439ден. 1,670ден.

Заштедувате 769ден.

Достапност:
На залиха
Модел:
631032
Производител:
RAIDER Pro
  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • напон: 230V¬50Hz;
  • моќност: 550W;
  • вртежи: 11.000/min;
  • диск: 115 x 22.2mm.


 5 камења за метал 115mm


Гедора 41ком

Напиши мислење