SEVERIN Миксер со постоље 3810

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
2,499ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
AT13222
Производител:
Severin

Информации за партнер

Техника Моеместо.мк

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 306

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 300W;
  * капацитет на садот: 3 литри;
  * 5 брзини;
  * екстра турбо брзина;
  * копче за ослободување за додатоци;
  * 2 обични маталки и 2 маталки за тесто.

Напиши мислење