SEVERIN Тостер двопек 2514

Дади прв оценка Напиши мислење
Цена
2,499ден.
Достапност:
На залиха
Модел:
AT4250
Производител:
Severin

Информации за партнер

Техника Моеместо.мк

Цена :
(0/5)
Вредност :
(0/5)
Квалитет :
(0/5)

Вкупно производи 306

  • Испорака: 100-150ден.

  • Можна замена

  • Бесплатна испорака над 3000ден.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

  * моќност: 850 W;
  * топлинско изолирано куќиште од не'рѓосувачки челик;
  * интегриран греач за печење;
  * Browning електронска контрола со сензор за температура;
  * функција за подгревање со пилот светло за повторно затоплување без дополнителен Browning;
  * висок лифт за лесно отстранување на леб;
  * променлив широк слот за леб;
  * копче да се откаже на циклусот на средина со пилот светлина;
  * копче за одмрзнување на леб со пилот светлина;
  * автоматски pop-up;
  * послужавник за трошки;
  * кабел за складирање;
  * димензии (ШxВxД): 271mm x 183mm x 155mm.

Напиши мислење