ISKRA Аголна брусалка 2000W, GX-AG010-1

Цена
4.400ден. 3.990ден.

Заштеда 410ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
140
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ: 

  • моќност: 2000 W;
  • 6500 rpm во празен од;
  • 180 mm макс. големина на диск;
  • М14 големина на браник;
  • подесива рачка;
  • тежина: 2.2 kg.

Гаранција: 1 година.

Напиши мислење

Видени производи