ECG RZ-060 апарат за варење ориз

Цена
1.299ден. 899ден.

Заштеда 400ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
ECG RZ-060
Производители
Iskra

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • АПАРАТ ЗА ГОТВЕЊЕ НА ОРИЗ
 • ВОЛУМЕН 0,6 Л
 • МОЌНОСТ 400 W
 • КОМПАКТЕН ДИЗАЈН / ОДВОИВ САД ОД НЕЛЕПЛИВ МАТЕРИЈАЛ/СТАКЛЕН КАПАК СО ТЕРМИЧКИ ИЗОЛИРАНА РАЧКА
 • АВТОМАТСКО ОДРЖУВАЊЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА ПО ГОТВЕЊЕТО(ДО 3 ЧАСА)
 • КАПАЦИТЕТ НА ГОТВЕЊЕ- НАЈМНОГУ ДО 450 ГР ОРИЗ
 • ПОГОДЕН И ЗА ПРОСО, ХЕЉДА, КОМПИР И ЗЕЛЕНЧУК,
 • СИГУРНОСЕН ПРЕКИНУВАЧ
 • ЗАШТИТА ОД ПРЕГРЕВАЊЕ
 • ПОКАЖУВАЧ НА РЕЖИМОТ НА ГОТВЕЊЕ И НА ОДРЖУВАЊЕТО НА ТЕМПЕРАТУРАТА
Напиши мислење

Видени производи