ISKRA Батериска пила за сечење гранки M0L-3ET-150

Цена
7.890ден. 6.990ден.

Заштеда 900ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
169
Производители
Iskra

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • батериска пила за сечење гранки;
 • со одвоива ергономична рачка за лесно складирање;
 • голем прекидач со додатен заштитник;
 • прерамка за на рамо;
 • 18 V Li-ion батерија која лесно се монтира за едноставна работа;
 • во пакувањето е вклучено уље за подмачкување на внатрешноста на пилата;
 • напон: 18V;
 • моќност: Li-ion батерија(1,3Ah);
 • брзина на на ротирање на ланецот: 2,8m/s
 • должина на мечот: 150 mm;
 • должина на рачката: 150 cm;
 • тежина: 3 kg.

Гаранција: 1 година.


Напиши мислење

Видени производи