ISKRA Батериски шрафцигер HL-SD15Li-1036

Цена
1.600ден. 1.499ден.

Заштеда 101ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
100
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ: 

  • напон: 3,6V;
  • моќност: Li-ion батерија ( 1,3Ah );
  • вртежи во празно: 180 / мин-1;
  • вртежен момент: 3 Nm;
  • LED сијалица;
  • самозатезна глава: Ø 6,35 mm ( максимум);
  • димензии на пакувањето (во mm): 153 (В ) x 173 ( Ш) x 60 (Д);
  • нето тежина: 0.298 kg.
Напиши мислење

Видени производи