КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • четиритактен OHV, 139 cm3, 2,6 kW (3,4 KM) мотор;
 • воздушно ладење;
 • 3000 rpm во празен од;
 • резервоар за масло: 0,55 L;
 • резервоар за гориво: 1,6 L;
 • 3 подесувања на висина за сечење 20-75 mm;
 • ширина на сечивото: 510 mm (20");
 • тркала: 178 mm (7");
 • погоден за тревници до 1600 m.
Напиши мислење

ISKRA Бензиска косилка за трева LM51M

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
12.798ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
171
Производители
Iskra

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи