ISKRA Чистач на пареа JC-210

Цена
4.490ден. 3.599ден.

Заштеда 891ден.

Достапност:
Потрошено
Код на продуктот:
JC-210
Производители
Iskra
 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност: 1500W (max);
 • должина на кабел: 7м;
 • глава со круглест зглоб;
 • ергономски обликувана рачка;
 • спреминк за вода 500 ml;
 • димензии на пакетот (v mm): 600 (В) x 240 (Ш) x 210 (Г);
 • нето тежина: 4,1kg;
 • бруто тежина: 4,8 kg.

Прибор:

 1. додаток за чистење прозор;
 2. додаток за чистење облека;
 3. крпи за чистење;
 4. округли четки (2 од најлон 1 од месинг);
 5. триаголна четка (од најлон);
 6. четириаголно продолжување;
 7. продолжно цевче за рачниот парни чистач;
 8. квадратно продолжување;
 9. распрскувач на пареа.

Гаранција: 12 месеци.

Напиши мислење

Видени производи

ISKRA Чистач на пареа JC-210

ISKRA Чистач на пареа JC-210

4.490ден. 3.599ден.

Потрошено

-20%