КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • циклонска правосмукалка со канистер;
 • моќ: 2200 W;
 • напон: 220V-240V~50/60Hz;
 • капацитет на канистерот: 2,5 lit.;
 • филтер против честички;
 • лесно отстранување на канистерот и филтрите за едноставно чистење;
 • 3 додатоци, голема четка за сите подни површини, телескопси продолжеток, мал адаптер за чистење на тешко достапни места, тесен адаптер со четка за чистење ќошиња;
 • циклонска технологија со рачно подесување на всисната моќ;
 • копче за автоматско вовлекување на кабелот;
 • лесна, компактна и моќна.

Гаранција: 1 година.

Напиши мислење

ISKRA Циклонска правосмукалка SL150A (blue)

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
4.699ден. 3.999ден.

Заштеда 700ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
147
Производители
Iskra

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи