КАРАКТЕРИСТИКИ: 

  • моќност: 1200 W;
  • 4500 rpm во празен од;
  • 185 * 18T * 20 mm големина на сечиво;
  • подесување на агол за сечење до 45 степени;
  • удобна рачка, и браник за заштита што се подесува
  • должина на кабелот: 1,8 m;
  • тежина: 4.6 kg.

Гаранција: 1 година.

Напиши мислење

ISKRA Циркуларна пила 1200W, GX-MC009

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
4.790ден. 3.799ден.

Заштеда 991ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
180
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи