КАРАКТЕРИСТИКИ: 

  • моќност: 1200 W;
  • 4500 rpm во празен од;
  • 185 * 18T * 20 mm големина на сечиво;
  • подесување на агол за сечење до 45 степени;
  • удобна рачка, и браник за заштита што се подесува
  • должина на кабелот: 1,8 m;
  • тежина: 4.6 kg.

Гаранција: 1 година.


Карактеристики на ЕРО ХТС-58

H Двојна
• 2 / 2,5 / 3/4/5 / 5,5 / 6

Х. (+) крст
• 0 / 2x1 / 2x2 / 2x3
 
Т Торкс
• 10/15/20/25/27/30/40

Pozidriv PZ
• 0 / 2x1 / 2x2 / 2x3

PZ2 Pozidriv
• 7x2

Е (-) Слот
• 3/4 / 2x5 / 2x6 / 7

М наставки
• 5/6/7/8/9/10/11
• 3/16, 1/4, 9/32, 5/16, 11/32, 03/08, 7/16

• Рачка за штрафцигер со механизам на сопирање.
• Флексибилни продолжетоци.
• Пакување: блистер.

Напиши мислење

ISKRA Циркуларна пила 1200W, GX-MC009 + Сет штрафцигери ERO HTS-58

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
5.890ден. 3.999ден.

Заштеда 1.891ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
180- 159
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи