• Максимално оптоварување: 10kg
 • Прецизност: 1g
 • 4mm дебело калено стакло
 • Контролна плоча на допир
 • LED светло
 • Копче за менување единици
 • Грам
 • Паунд
 • Унца
 • Милилитар
 • TARE функција
 • Автоматско исклучување
 • Гумирани ногарки
 • Индикатор за преоптоварување и празна батерија
 • Напојување: 2x3V CR2032
 • Големина: 230 x 160mm
 • Нето маса: 0,6kg
 • Бруто маса: 0,7kg
 • Димензии на кутија (во mm): 168(Д) x 30(Ш) x 240(В)
Напиши мислење

ISKRA Дигитална кујнска вага GKS1561A-BL

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
899ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Iskra GKS1561A-BL
Производители
Iskra

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи