• Iskra DL08 Turbo & Timer конвекторска греалка
 • Моќност: 1700-2000W
 • Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz
 • Самостоен
 • Автоматско зачувување на топлина
 • Термичка заштита • термостат
 • Индикатор за состојба
 • Рачки за носење
 • Часовник
 • Димензии на кутија (во mm): 725 (Д) x 135 (Ш) x 475 (В)
 • Тежина на апаратот: 3,2 kg
 • Бруто тежина: 3,8 kg
Напиши мислење

Iskra DL08 Turbo & Timer конвекторска греалка

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
2.390ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
DL08
Производители
Iskra

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи