КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz;
 • влезна моќност: 1850-2200W (макс);
 • волумен: 1.7 L;
 • прекинувач за отворање на капакот;
 • скриен грејач;
 • филтер за вода;
 • вклучување и исклучување;
 • двострана скала за ниво на вода;
 • подвижна 360 ° врска;
 • троен безбедносен систем:
 1. заштита од прегревање,
 2. автоматски исклучување при отстранување од базата,
 3. автоматско исклучување кога ќе се достигне точка на вриење,
 • димензии на пакувањето (во милиметри): 215 (D) x 165 (W) x 225 (V);
 • нето тежина: 0,93 кг;
 • бруто тежина: 1,16 кг.

Гаранција: 12 месеци.

Напиши мислење

ISKRA Електричен бокал T-803AI

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
899ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Iskra T-803AI
Производители
Iskra

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи