КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • работи на напон од 230-240 V ~ 50Hz;
  • јачина на моторот: 2000 W;
  • вртежи во минута макс.: 7000;
  • брзина на ланецот: 12 m/s;
  • резервоар за моторно масло: 251 ml;
  • големина на меч: 406 mm (16");
  • бучавост: 112 dB(A);
  • тежина: 4,9 kg.

Гаранција: 1 година.

ПОДАРОК: заштитни наочари.

Напиши мислење

ISKRA Електрична моторна пила SF7J112 4 + подарок: заштитни очила

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
6.599ден. 5.990ден.

Заштеда 609ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
103
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи