• ISKRA Електрична панелка PN 2500 2,5kW

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност: 2500W;
 • напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz;
 • самостоен со можност за монтажа на ѕид;
 • функција на чување на топлина;
 • термичка заштита;
 • термостат;
 • индикатор за статус;
 • димензии на пакување (во mm): 940 (D) x 120 (W) x 500 (V);
 • тежина на апаратот: 2,5 kg;
 • бруто тежина: 2.9 kg.
Напиши мислење

ISKRA Електрична панелка PN 2500 2,5kW

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
3.999ден. 3.333ден.

Заштеда 666ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
ISKRA PN2500
Производители
Iskra

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи