• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Моќност: 1500W
• Термостат со макс. температура од 240 ° C
• Копче за прилагодување на температурата
• Нелеплива површина
• Стаклен капак
• Удобни рачки
• Лесно за чување
• Ниска потрошувачка на енергија
• Големина на панелот: ø 340 mm
• Длабочина на садот: 70 мм

Напиши мислење

Iskra EPP-34-A Електрична тава

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.899ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
EPP-34-A
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи