Iskra EPP-40-42-7 Електрична тава

Цена
1.999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
EPP-40-42-7
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Моќност: 1500W
• Термостат со макс. температура од 240 ° C
• Контрола на температурата
• Нелеплива површина
• Стаклен капак
• Соодветна рачка
• Лесно за чување
• Ниска потрошувачка на енергија
• Големина на панелот: ø 400 mm
• Длабочина на садот: 70 мм
• Димензии на пакувањето (во мм): 415 (V) x 415 (W) x 140 (G)
• Нето тежина: 4,00 кг
• Бруто тежина: 4,25 кг

Гаранција - 2 години

 

Напиши мислење

Видени производи