Iskra ERO IE-AG2600 Аголна брусалка

  • Iskra ERO IE-AG2600 Аголна брусалка
Цена
7.999ден. 6.999ден.

Заштеда 1.000ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Iskra ERO IE-AG2600
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Напон: 230-240V~50Hz
Јачина: 2600W 
Вртежи: 6600 rpm во празен од                                                         
Осовина: M14
3 дотатни положби за рачката
Подесување на рачката - лево/десно 90° 
Антивибрациска рачка                                                      
Големина на диск: Ø230 mm
Поспор старт
Димензии на пакување (во mm): 540 (Д) x 125 (Ш) x 175 (В)

2 години гаранција

Напиши мислење

Видени производи