Iskra ERO IE-AG750 Аголна брусалка

  • Iskra ERO IE-AG750 Аголна брусалка
Цена
3.699ден. 2.999ден.

Заштеда 700ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Iskra ERO IE-AG750
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Напон: 230-240V~50Hz
Јачина: 750W 
Вртежи: 12.000 rpm во празен од                                                         
Осовина: M14
2 дотатни положби за рачката                                                          
Големина на диск Ø 115 mm
Димензии на пакување (во mm): 320 (Д) x 128 (Ш) x 120 (В)

2 години гаранција

Напиши мислење

Видени производи