Iskra ERO IE-AG900 Аголна брусалка

  • Iskra ERO IE-AG900 Аголна брусалка
Цена
3.999ден. 3.199ден.

Заштеда 800ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Iskra ERO IE-AG2200
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Напон: 230-240V~50Hz
Јачина: 900W 
Вртежи: 12.000 rpm во празен од                                                         
Осовина: M14
2 дотатни положби за рачката                                                          
Големина на диск: Ø 125 mm
Димензии на пакување (во mm): 320 (Д) x 138 (Ш) x 120 (В)

2 години гаранција

Напиши мислење

Видени производи