Iskra ERO IE-CS1500 Циркуларна пила

  • Iskra ERO IE-CS1500 Циркуларна пила
Цена
6.999ден. 6.250ден.

Заштеда 749ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Iskra ERO IE-CS1500
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Напон: 220-240V ~ 50Hz
Моќност :1500W  
Вртежи во празен од -5800 врт / мин 
Дијаметар на сечилото -  Ø 185 mm 
Длоабочина на сечење под агол од 90° - (max) 67mm
Длоабочина на сечење под агол од 45° - (max) 43mm
Ласерско водење
Гумирана рачка
Подесувачка заштита
Должина на кабел - 2m
Димензии на пакувањето (во mm) : 360 (Д) x 245 (Ш) x 265 (В) 

2 години гаранција

Напиши мислење

Видени производи