Iskra ERO IE-ED500 Електрична дупчалка

  • Iskra ERO IE-ED500 Електрична дупчалка
Цена
2.999ден. 2.590ден.

Заштеда 409ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
ED500
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Напон: 220-240V ~ 50Hz 
Моќност : 500W  
Вртежи : 0-2700 врт / мин 
Променлив футер: Ø 1,5 - 10 mm 
Променлива брзина
Две насоки на вртење
Гумирана рачка
Димензии на пакувањето (во mm) : 245 (Д) x 72 (Ш) x 255 (В) 

2 години гаранција

Напиши мислење

Видени производи