• Iskra ERO IE-ED710 Електрична дупчалка

Напон: 220-240V ~ 50/60Hz 
Моќност : 710W  
Вртежи во празен од при вртење : 0-2800 врт / мин 
Вртежи во празен од при удар: 0-44800 врт / мин 
Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm 
Променлива брзина
Две насоки на вртење
Гумирана рачка
Додатна рачка
Мерач за длабочина
Димензии на пакувањето (во mm) : 261 (Д) x 73 (Ш) x 267 (В) 

2 години гаранција

Напиши мислење

Iskra ERO IE-ED710 Електрична дупчалка

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
3.499ден. 2.790ден.

Заштеда 709ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
IE-ED710
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи