Iskra ERO IE-ED850 Електрична дупчалка

  • Iskra ERO IE-ED850 Електрична дупчалка
Цена
3.999ден. 3.350ден.

Заштеда 649ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
iskra ERO IE-ED850
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Напон: 220-240V ~ 50/60Hz 
Моќност : 850W  
Вртежи во празен од, при вртење : 0-3000 врт / мин 
Вртежи во празен од, при удар: 0-48000 врт / мин 
Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm 
Променлива брзина
Две насоки на вртење
Гумирана рачка
Додатна рачка
Мерач за длабочина
Димензии на пакувањето (во mm) : 295 (Д) x 77 (Ш) x 262 (В)

2 години гаранција

Напиши мислење

Видени производи