Iskra ERO IE-JS400 Убодна пила

  • Iskra ERO IE-JS400 Убодна пила
Цена
2.999ден. 2.499ден.

Заштеда 500ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
IE-JS400

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Напон: 220-240V ~ 50/60Hz 
Моќност : 400W
Подесувачки агол на сечење: од 0-45° 
Број на движења - празен од: 1000 - 3000 min-1
Должина на движењето - 18mm
Променлива брзина
Дебелина на сечењето:
- дрво - 55mm
- пластика - 6mm
- железо - 10mm
Димензии на пакувањето (во mm) : 200 (Д) x 77 (Ш) x 270 (В) 

2 години гаранција

Напиши мислење

Видени производи