• Iskra FS-9017A Mашина за сецкање
 • Моќност: 150W 
 • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
 • Сечило: 189mm дијаметар
 • Сечило од нерѓосувачки челик
 • Должина на сечење: 160-170mm
 • Подесување на дебелина на сечење: 0-20mm
 • Работен циклус cca.4min
 • Алуминиумско куќиште
 • Држач за храна
 • Лизгач за храна
 • Нелизгачки ногарки
 • Едноставно управување
 • Димензии на кутија:  252mm (Д) x 388 mm(Ш) x 236mm (В);
 • нето тежина: 3, 98kg
 • Бруто тежина: 4,7kg
 • 2 години гаранција
Напиши мислење

Iskra FS-9017A Mашина за сецкање

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
4.490ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
FS-9017A
Производители
Iskra

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи