Iskra GX-BMC002, 500 W бормашина во комплет со битови за штрафење, насадни клучеви и бургии. Алатката е во лесен куфер, направен од квалитетна пластика, пренослив и наменет за организирано складирање.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • јачина: 500W;
 • напон: 230-240V~50Hz;
 • брзина на вртежи: 0-3000/min-1;
 • глава: ø 13mm;
 • променлива брзина;
 • два сета на вртење;
 • рачка;
 • мерач на длабочина;
 • должина на кабел: 1,5m.
 • пакување: куфер;
 • димензии на пакување (В mm): 315 (Д) x 95 (Ш) x 340 (Д);
 • нето тежина: 3,625 kg;
 • бруто тежина: 3,75 kg.

Сет на рачни алати:

 • столарски чекич 227g;
 • комбинирана клешта;
 • клешта која се подесува;
 • магнетски додаток за додавање ;
 • тапетарски нож;
 • метро (2 m);
 • сет на насадни клучеви;
 • сет 25 mm додаток;
 • сет за бушење;
 • типли.


Гаранција: 12 месеци.

Пакување на амбалажа:

• димензии (v mm): 410 (Д) x 380 (ш) x 340 (В)


skra ERO8

 • Сет од штрафцигери со магнетна глава

  8 шрафцигера со магнетна главата

  Х. (+) крст

  • 1x75mm / 1x100mm / 2x150mm

  SL (-) Слот

  • 3x75mm / 5x75mm / 6x150mm

  • Хром-ванадиум челик

  • Пакување: кутија

Напиши мислење

Iskra GX-BMC002 Ударна дупчалка во мајсторска гарнитура + ERO8

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
3.499ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
178
Производители
Iskra

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи