Iskra GX-EID043 Ударна дупчалка 1050W

  • Iskra GX-EID043 Ударна дупчалка 1050W
Цена
2.790ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
GX-EID043
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Ергономична и лесна ударна дупчалка, со моќен 1050W мотор.

Одлична за работење на тешко дофатни места, и претцизно дупчење во пластика, метал, дрво, плочки, и бетон.


Моќност : 1050W (max),
Вртежи : 0-3000 врт / мин,
Променлив футер: Ø 1,5 - 13 mm,
Променлива брзина,
Две насоки на вртење,
Додатна рачка,
Должина на кабел: 1.8 m

Гаранција - 2 години

Напиши мислење

Видени производи