ISKRA Хилта 850W, Z1C-DL05-26

Цена
5.820ден. 5.499ден.

Заштеда 321ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
135
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ: 

  • модел: електричен чекан / дупчалка ( хилта ) Z1C-DL05-26;
  • моќност: 850 W;
  • 850 rpm во празен од;
  • 3150 удари во минута;
  • SDS Футер;
  • предна рачка, BMC куфер, 2 длета, 3 бургии, 1 футер, 1 штитник за прашина;
  • должина на кабелот: 1,8 m;
  • тежина: 2.2 kg.

Гаранција: 1 година.

Напиши мислење

Видени производи