ISKRA Ѕидна грелка PTC-2021L

Цена
2.999ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
PTC-2021L
Производители
Iskra

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Одлична зидна греалка. Има и вентилатор функција, регулација со далечинско, лесна за монтирање и оддржување, со модерен дизајн и бела боја, која се вклопува во секој ентериер.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност: 2000W;
 • топлинска моќност: 1000W, 2000W;
 • индивидуални копчиња за регулација;
 • 3 функции ладно, топло, вентилатор;
 • заштита на мотор од прегрејување;
 • далечинско;
 • тајмер
 • подесување на тајмерот:  до 7.5h;
 • индикатор на статус за ладно, топло и Stand by;
 • PTC ( керамика ) грејач;
 • монтажа на ѕид;
 • димензии на кутијата ( во милиметри ): 260 x 570 x 170;

Гаранција: 1 година.

Напиши мислење

Видени производи