КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz;
 • моќност: 800 W;
 • резервоар за вода: 1.25l;
 • грејач за складирање на топлина;
 • кафе филтер за перење што може да се мие;
 • обележување на нивото на водата;
 • стаклена чашка за кафе;
 • до 10 шолји кафе;
 • лесен за употреба;
 • димензии на пакувањето (во милиметри): 244 (Д) x 200 (Ш) x 323 (V);
 • нето тежина: 0,96 кг;
 • бруто тежина: 1,04 кг.
Напиши мислење

ISKRA Кафемат за филтер кафе CM 108

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.399ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
Iskra CM 108
Производители
Iskra

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи