ISKRA Кружна пила GX-MC012

Цена
5.500ден. 3.999ден.

Заштеда 1.501ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
GX-MC012
Производители
Iskra

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

КАРАКТЕРИСТИКИ

 • јачина: 450W;
 • напон: 230-240V~50Hz;
 • вртежи: 3400/min-1;
 • оштрица  ø 54,8 mm;
 • длабина на рез (max): 12 mm;
 • удобна дршка;
 • 3 ножеви;
 • должина на кабел: 1,8m;
 • пакување: куфер;
 • димензии на пакување  (В mm): 310 (Д) x 110 (Ш) x 225 (V);
 • нето тежина: 2,3 kg;
 • бруто тежина: 2,45 kg;
 • гаранција: 12 месеци.
Напиши мислење

Видени производи