КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • напон: 220V-240V ~ 50Hz;
 • моќност: 12W;
 • лесен и тивок
 • 4 наставки
 • додатоци:
      - ножици,
      - чешел,
      - четка,
      - турпија за нокти,
      - четка за чистење,
      - уље за подмачкување,
      - заштита на ножот,
 • димензии на пакување (во мм): 195 (H) x 178 (W) x 83 (D);
 • нето тежина: 1,20 кг;
 • бруто тежина: 1,25 кг;
 • боја: зелена и портокалова.


Гаранција: 12 месеци.

Напиши мислење

ISKRA Машинка за шишање на домашни миленичиња QR-PET2506

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.999ден. 1.790ден.

Заштеда 209ден.

Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
QR-PET2506
Производители
Iskra

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сподели

Видени производи