КАРАКТЕРИСТИКИ:

  • рачен миксер Iskra S3A;
  • јачина: 150-200 W;
  • 5 брзини;
  • силен, лесен и тивок;
  • погоден за лева и десна рака;
  • ергономски дизајниран;
  • издржлива пластика.
Напиши мислење

ISKRA Миксер со сад S3A

Сеуште неоценето Напиши мислење
Цена
1.599ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
187
Производители
Iskra

  • Испорака: 100-150ден.

  • Безбедно купување

Сподели

Видени производи