ISKRA Мини блендер / пасатор HB-01S

 • ISKRA Мини блендер / пасатор HB-01S
Цена
1.550ден.
Достапност:
На залиха
Код на продуктот:
191
Производители
Iskra

 • Испорака: 100-150ден.

 • Безбедно купување

Сеуште неоценето Напиши мислење

Сподели

Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша и ситни. Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење. Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др.

КАРАКТЕРИСТИКИ:

 • моќност: 200W);
 • 2 брзини;
 • нож од не'рѓосувачки челик;
 • ергономски дизајн;
 • димензии (mm): 400 x 103 x 103;
 • нето тежина: 0,65 kg;
 • бруто тежина: 0,86 kg;
 • inox.

Гаранција: 1 година.

Напиши мислење

Видени производи